Dokumenti

Šaja sadaļā ir iekļauti lejupielādējami dokumenti, kuri var būt nepieciešami Jūsu ikdienas darbam. Lai lejupielādētu dokumentu, spiediet uz tā nosaukuma un atvērsies saite, kas lejupielādēs piesaistīto failu uz Jūsu datora


Olimpiskās Solidaritātes misija ir sniegt palīdzību Nacionālo Olimpisko kustību (NOK) sportistu attīstības programmām, jo īpaši tām, kurām tas ir visvairāk nepieciešams, lai NOK varētu pildīt savus pienākumus attiecībā uz Olimpisko kustību, vienlaikus ievērojot Olimpiskajā Hartā
noteiktos uzdevumus un SOK stratēģiju.

Olimpiskās Solidaritātes programma 2021-2024Ja sporta federācijas sagatavotais projekts tiek īstenots ar SOK Olimpiskās solidaritātes programmas fiansiālu atbalstu, federācijai jāaizpilda un jāiesniedz LOK (Grostonas iela 6B, Rīgā).

SOK Olimpiskās solidaritātes finansējuma pieprasījuma veidlapaViena mēneša laikā pēc projekta noslēguma federācijai jāaizpilda un jāiesniedz LOK (Grostonas ielā 6B, Rīgā).

SOK Olimpiskās solidaritātes piešķirtā finansējuma izlietojuma atskaites veidlapaSOK Olimpiskās solidaritātes grafiskās identitātes noteikumiSolidaritātes logo (visi formāti)