Beķerniece abos braucienos bija astotā, bet startā viņai bija devītais un septītais rezultāts. Olimpiādes čempionei Georgetai Popesku no Rumānijas viņa divu braucienu summā zaudēja 2,76 sekundes, bet pirmais trijnieks bija 2,24 sekunžu attālumā.

Sacensībās piedalījās 18 monobobslejistes.

Tikmēr skeletonā 14.vietu 20 sportistu konkurencē ieņēma Annija Miļūne, kura uzvarētājai Anastasijai Ciganovai no Krievijas zaudēja 4,53 sekundes. Braucienos latvietei 12. un 15.vietā, bet startā - 15. un 13.rezultāts.

Pirmdien monobobslejā un skeletonā spēkosies puiši.

Svētdien latvieši spēkojās arī distanču slēpošanas sprintā, kur gan kvalifikācijā neizdevās iekļūt labāko trīsdesmitniekā un mačus turpināt finālsacensībās. Puišiem Lauris Kaparkalējs ieņēma 47.vietu, bet Aleksandrs Artūrs Ļūļe bija 55.pozīcijā 86 sportistu konkurencē. Meitenēm Samanta Krampe un Kristīne Brunere bija attiecīgi 52. un 54.vietā starp 82 distanču slēpotājām.

Nedēļas nogalē jaukto komandu sacensībās piedalās Latvijas jaunie kērlingisti.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka sestdien par olimpisko spēļu čempionu tika kronēts kamaniņu braucējs Gints Bērziņš, bet bronzu izcīnīja meiteņu divnieks Viktorija Ziediņa/Elizabete Selīna Zvilna. Piektdien puišu divniekos sudraba godalgu guva Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš.

Latvija spēlēs ir pārstāvēta ar 30 sportistiem deviņos sporta veidos - biatlonā, bobslejā, skeletonā, kamaniņu sportā, distanču un kalnu slēpošanā, šorttrekā, kērlingā, kā arī 3x3 jaukto komandu hokeja turnīrā.

Lielākā pārstāvniecība ir kamaniņu sportā, kur ir pilna komanda - septiņi sportisti, biatlonā startē seši jaunie sportisti, pa diviem pārstāvjiem ir bobslejā un skeletonā. Distanču un kalnu slēpošanas sacensībās startē attiecīgi četri un divi jaunie slēpotāji, kērlinga turnīrā jauktajām komandām piedalās četri sportisti, šorttrekā - divi, bet viena pārstāve ir 3x3 jaukto komandu hokeja turnīrā, kur komandas tiek veidotas no vairāku valstu sportistiem un Latvijas pārstāve ir vārtsardze.

III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles Šveices pilsētā Lozannā norisināsies no 9. – 22.janvārim.Kopumā sacensībās piedalīsies vairāk kā 1100 jauno sportistu no 70 pasaules valstīm, vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Olimpisko spēļu sacensību programmā ir iekļauti 8 ziemas sporta veidu 16 disciplīnas un tiks sadalīts 81 medaļu komplekts.

Līdztekus sporta sacensībām norisināsies arī īpaša kultūras un izglītības programma, kuras mērķis ir veicināt Olimpiskās vērtības, kā arī viedokļu un pieredzes apmaiņu starp dažādām kultūrām, padarot Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles par unikālu sporta un kultūras festivālu.

Jāpiezīmē, ka Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs iepriekš ir startējuši tādi tagad zināmi sportisti kā kamaniņu braucēji Ulla Zirne, Riks Kristens Rozītis un Kristers Aparjods, bobsleja pilots Oskars Ķibermanis, daiļslidotāji Deniss Vasiļjevs un Diāna Ņikitina, kā arī distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka.

Ar Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas sportistu rezultātiem varēs iepazīties un fotogalerijas no sacensību norises vietām varēs aplūkot LOK oficiālajā mājaslapā internetā: olimpiade.lv.

III Jaunatnes ziemas Olimpisko spēļu oficiālā mājaslapa internetā: lausanne2020.sport/en.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Grindeks” un “4F”; LOK sadarbības partneris VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.