Potenciālos bobslejistus un skeletonistus aicina 11.aprīlī Rīgā parādīt savu varēšanu atlases testos, ceturtdien informēja Latvijas Bobsleja un skeletona federācija.

Atlases testu programmā būs 30 metru skrējiens gaitā, tāllēkšana no vietas un bobsleja trenažiera stumšana. Labākas izredzes būs kandidātiem, kuri spēs 30 metrus gaitā noskriet ne lēnāk kā 3,20 sekundēs, bet tālumā no vietas var aizlēkt vismaz 2,75 metrus.

Jaunus talantus skeletonā un bobslejā meklē, lai komandā uzlabotu iekšēju konkurenci un veicinātu attīstības perspektīvas. Uz atlasi gaidīs ātrus un sevi apliecināt gribošus jauniešus, vēlams no 17 līdz 26 gadu vecumam un augumā ne mazākus par 170 centimetriem.

Latvijas bobslejisti un skeletonisti jau ilgus gadus ir pasaulē labāko vidū, ko apliecina veiksmīga 2014./2015.gada sezona, kurā tika gūtas uzvaras gan Pasaules kausa izcīņā, gan dažāda kaluma medaļas pasaules čempionātā. Par godalgotām vietām pasaulē augstākā līmeņa sacensībās bobslejisti un skeletonisti jau ierasti cīnās katru sezonu.

Potenciālo bobslejistu un skeletonistu sagatavotības līmeni izvērtēs "Daugavas" stadiona vieglatlētikas manēžā. Atlases testu sākums 11.aprīlī paredzēts plkst.12.