Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā notika projekta "Sporto visa klase" devītās sezonas atklāšanas pasākums, kurā klātienē bija aicināti piedalīties gandrīz 1000 projekta jaunie dalībnieki - 2. un 3.klašu skolēni, bet pārējiem pasākumu bija iespēja vērot attālināti.

Pasākuma ietvaros jaunie dalībnieki saņēma karogu, kā piederības zīmi projektam un deva īpašu solījumu, ko ievēros piedaloties "Sporto visa klase".

Dalībniekus īpaši sveica mūsu Olimpieši - pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs, šķēpmetēja Līna Mūze un smaiļotājs Roberts Akmens. Dalībniekiem bija iespēja no viņu rokās saņemt projekta karogus, kā arī iegūt sportistu autogrāfus, nofotografēties un kopā spēlēt dažādas spēles.

Pasākuma ietvaros tā dalībniekiem bija iespēja izmēģināt virtuālās realitātes brilles, bija iespēja pārbaudīt drošības jostu nozīmi automašīnas sadursmes laikā Ceļu Satiksmes un drošības direkcijas (CSDD) stendā, izmēģināt dažādas galda spēles no "Brain Games", sacensties galda hokejā, izveidot interesantu video rullīti projekta partnera "Sportland" stendā  vai sajusties kā ugunsdzēsējam, iepazīstoties ar ugunsdrošības pamatnoteikumiem un izmēģinot ugunsdzēsēju ekipējumu, ko pasākumā nodrošināja Valsts Ugunsdzēsības un drošības dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde.

Pasākuma kulminācija - "Bermudu divstūra" koncerts, kas neatstāja vienaldzīgu nevienu dalībnieku.

Jau piekto gadu Latvijas Olimpiskā komiteja projekta ietvaros pasniedz balvas četrās nominācijās. Šogad balvas saņēma:

Aktīvākā pašvaldība - Dienvidkurzemes novada pašvaldība

Aktīvākā izglītības iestāde – Aizputes vidusskola

Atsaucīgākā klases audzinātāja – Laila Zudāne – V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola 

Atsaucīgākais sporta pedagogs – Līga Berkolde – Gulbenes novada vidusskola

Vairāk par projektu šeit