Ir noslēgušās 2020.gada Jaunatnes ziemas Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības kamaniņu sportā. Pēc četru posmu rezultātiem Latvija ir ieguvusi tiesības startēt ar diviem dalībniekiem vieniniekos gan vīriešiem, gan sievietēm, kā arī pa vienam divniekam gan sievietēm, gan vīriešiem.

Latvijas junioru un jauniešu izlases galvenais treneris Zintis Šaicāns ir apstiprinājis dalībnieku sarakstu, pamatojoties uz 2019./2020. gada sezonas kvalifikācijas posmos izcīnītajām vietām.

Vieniniekos sievietēm startēs Zane Kaluma (atlasē ierindojās 19.vietā) un Justīne Maskale (26.vieta). Divvietīgajā ekipāžā startēs Viktorija Ziediņa un Selīna Zvilna (10.vieta), jauniešiem - Gints Bērziņš (1.vieta) un Kaspars Rinks (10.vieta), bet ekipāžām - Kaspars Rinks un Ardis Liepiņš (4.vieta). Rinks kvalificējies sacensībām gan vienvietīgajās, gan divvietīgajās kamanās kopā ar Liepiņu.

Kopā ar sportistiem uz Šveici dosies arī treneri - Šaicāns, Pēteris Cīmanis, Ingrīda Amantova un Anna Orlova.

III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles no 9. līdz 20.janvārim norisināsies Šveices pilsētā Lozannā, bet kamaniņu sporta sacensības tiks aizvadītas Sanktmoricas trasē.