Latvijas Olimpiskajai komitejai (LOK) oficiālai ielūgums tiks svinīgi nogādāts trešdien, 10.februārī, uz LOK biroju, Elizabetes ielā 49, plkst. 13:00, un to saņems LOK prezidents, Olimpiskais vicečempions  Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks.

Ielūguma saņemšanas pasākumā būs iespēja pirmajiem apskatīt SOK ielūgumu uz spēlēm, kā arī notiks īss preses brīfings, sniedzot aktuālāko informāciju par Latvijas Olimpiskās komandas “Beijing 2022” gatavošanos četrgades nozīmīgākajām sacensībām.

Ķīnas galvaspilsēta Pekina ziemas Olimpiskās spēles uzņems no 2022.gada 4. līdz 20.februārim. Pekinas ziemas Olimpiskajās spēlēs piedalīsies vairāk kā 3000 planētas izcilāko ziemas sporta veidu pārstāvju no apmēram 100 pasaules valstīm. Tiks sadalīti vairāk kā 109 medaļu komplekti 15 sporta veidos – kalnu un distanču slēpošanā, biatlonā, frīstaila slēpošanā, ziemeļu divcīņā, tramplīnlēkšanā, snovbordā, šorttrekā, ātrslidošanā, daiļslidošanā, hokejā, kērlingā, bobslejā, kamaniņu sportā un skeletonā.

Žurnālistu ievērībai:

1) Preses brīfings notiks svaigā gaisā (pie LOK biroja ieejas durvīm), respektējot Covid19 protokolu – 2m metru distance un sejas maskas;

2) Lūdzam dalību pasākumā iepriekš pieteikt, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi: [email protected]

 

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta institucionālie partneri  - Latvijas izglītības un zinātnes ministrija, AS “Latvijas Valsts Meži” un SOK Olimpiskā Solidaritāte; LOK Zelta partneri - mazumtirdzniecības tīkls “Rimi Latvia” un AS “LNK industries”; LOK informatīvie partneri -  SIA “Izdevniecība “Rīgas Viļņi” un AS ”Radio SWH”.