ikgadējā "Latvijas Gada balvas sportā 2019" pasniegšanas ceremonija NORISINĀSIES ceturtdien, 19. DECEMBRĪ LTV1 tiešraidē plkst.21.15

 

Ceremonijas tēma būs profesionālajiem sportistiem ir ļoti labi pazīstama – lidojums. Kā skaidro pasākuma radošā komanda, to var saprast dažādos līmeņos. No vienas puses tas ir saistīts ar neatņemamu profesionālā sporta daļu – ceļošanu no vienām sacensībām uz nākamajām un reālu lidojumu, no otras – tas ir arī augstais mūsu sportistu sasniegumu lidojums, ar ko varam lepoties un kas ir jāsvin. “Ceremonijā gan vairāk pievērsīsimies karjeras un sportistu sasniegumu lidojumam šī gada laikā, bet to darīsim lidostas un lidojuma atmosfērā,” tēmu ieskicē ceremonijas producente Ilze Jansone. Lidojuma apkalpe jeb ceremonijas vadītāji būs Uģis Joksts, Reinis Ošenieks un Karīna Rubene.

Svinīgajā ceremonijā tiks pasniegtas balvas šādās kategorijās: “Labākais Latvijas sportists”, “Labākā Latvijas sportiste” “Labākais Latvijas sportists tehniskajos sporta veidos”, “Labākais Latvijas treneris”, “Labākā Latvijas sporta spēļu komanda”, “Labākā Latvijas komanda individuālajos sporta veidos”, “Gada uzlecošā zvaigzne”, “Par cīņas gribu (paraugs sportā)”, “Gada sporta notikums Latvijā”, “Gada sporta skolotājs”. “Latvijas Paralimpiskās komitejas speciālbalva”, tāpat tiks pasniegta Artura Vaidera piemiņas balva labākajam sporta žurnālistam 2019. gadā, kā arī apbalvojums kategorijā “Gada populārākais sportists”. Apbalvošanas ceremonijā īpaši tiks godināts balvas par mūža ieguldījumu Latvijas sportā saņēmējs – Imants Ziediņš,  kurš mūža garumā ir rūpējies par hokeja spēles nezūdošo vērtību Talsos.

Svinīgo ceremoniju “Latvijas Gada balva sportā 2019” organizē Latvijas Olimpiskā komiteja, Latvijas Televīzija un Igo Japiņa sporta aģentūra, ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Latvijas Sporta federāciju padomes finansiālu atbalstu. “Latvijas Gada balva sportā 2019” partneris ir VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, to atbalsta LOK ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts meži” un LOK sponsori AS “Grindeks” un sporta apģērbu zīmols 4F.

Apbalvojumu pasniegšanas ceremonija – 19. decembrī plkst. 21.15 LTV1 un REPLAY.lv tiešraidē.

 

Papildinformācija:

Krista Luīze Priedīte

Komunikācijas speciāliste

Mob. 26238231

E-pasts: [email protected]