23. februārī noslēdzās Latvijas Olimpiskās komitejas, Valmieras pilsētas pašvaldības un Cēsu novada pašvaldības izsludinātais atklātais konkurss par Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes logo izstrādi. Konkursā saņemti 36 dažādi logo varianti.

Atbilstoši konkursa nolikumam, iesniegtos darbus vērtēs Latvijas Olimpiskās komitejas, Valmieras pilsētas pašvaldības un Cēsu novada pašvaldības izveidota vērtēšanas komisija. Galvenie vērtēšanas kritēriji: logotipa dizaina atbilstība pasākumam, idejas vizuālais pievilcīgums un oriģinalitāte, kā arī grafiskās zīmes koncepcija. Konkursa uzvarētājs saņems naudas balvu – EUR 400,-. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots līdz 9. martam.

Jau ziņots, ka no 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiāde, kurā piedalīsies novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus Olimpiskajos sporta veidos. Vienlaikus sportisti sacentīsies par tiesībām pārstāvēt Latviju Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādē, kas no 25.jūlija līdz 1.augustam notiks Gruzijas pilsētā Tbilisi.