Latvijas kērlinga komanda trešdien izcīnīja trešo uzvaru Itālijā notiekošās Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes turnīrā.

Latvijas komanda ar rezultātu 8:1 pārliecinoši pārspēja Slovēnijas kērlingistus, tiekot pie trešā panākuma trīs mačos, kas ļāva nostiprināties apakšgrupas pirmajā vietā.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvijas komanda ar 8:3 uzvarēja Dānijas kērlingistus, bet otrajā duelī ar 7:2 pieveica Bosniju un Hercogovinu.

Latvijas komanda B apakšgrupā šodien vēl tiksies ar Turciju, bet rīt grupu turnīra noslēdzošajās spēlēs būs jāspēlē ar zviedriem un Norvēģijas kērlingistiem.

B apakšgrupas kopvērtējumā Latvija ir pirmā ar trim uzvarām, tālāk seko Zviedrija, Dānija un Norveģija ar diviem panākumiem, viena uzvara ir Turcijai, bet Bosnija un Hercogovina, kā arī Slovēnija zaudējušas visās trijās spēlēs.

Turnīrā startē nesen kā Latvijas čempionātā jauktajām komandām sudraba medaļas izcīnījušie juniori - Kristaps Zass, Agate Regža, Toms Sondors, Marija Seļiverstova un trenere Evita Regža.

Kopumā sacensībās piedalās 14 valstu izlases, kas sadalītas divās grupās pa septiņām un izspēlē apļa turnīru. Pēc tā pirmās divas katras grupas komandas kvalificēsies pusfinālam.

Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiskās spēles, kurās jaunie sportisti sacentīsies 13 sporta veidos, Itālijas reģionā Friulē-Venēcijā Džūlijā norisināsies līdz 28.janvārim.