Latvijas kērlinga komanda trešdien izcīnīja vēl divas uzvaras Itālijā notiekošās Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādes turnīrā.

Dienas pirmajā mačā Latvijas komanda ar rezultātu 8:1 pārliecinoši pārspēja Slovēnijas kērlingistus, bet otrajā ar 8:4 uzveica Turciju.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvijas komanda ar 8:3 uzvarēja Dānijas kērlingistus, bet otrajā duelī ar 7:2 pieveica Bosniju un Hercegovinu.

Ceturtdien grupu turnīra noslēdzošajās spēlēs būs jāspēlē ar zviedriem un Norvēģijas kērlingistiem.

B apakšgrupas kopvērtējumā Latvija ir pirmā ar četrām uzvarām četrās spēlēs, tālāk seko Norvēģija un Zviedrija ar trīs panākumiem četrās cīņās, ceturto vietu ar divām uzvarām trīs spēlēs ieņem Dānija, aiz kuras ar vienu uzvaru četros un piecos mačos ir Slovēnija un Turcija, bet četrus zaudējumus piedzīvojusi Bosnija un Hercegovina.

Turnīrā startē nesen kā Latvijas čempionātā jauktajām komandām sudraba medaļas izcīnījušie juniori - Kristaps Zass, Agate Regža, Toms Sondors, Marija Seļiverstova un trenere Evita Regža.

Kopumā sacensībās piedalās 14 valstu izlases, kas sadalītas divās grupās pa septiņām un izspēlē apļa turnīru. Pēc tā pirmās divas katras grupas komandas kvalificēsies pusfinālam.