Rimi un LOK vieno draudzība jau vairāku gadu garumā – Rimi atbalsta projektu “Sporto visa klase” un šogad Tokijas Olimpisko spēļu gaidās ir kļuvis arī par Olimpiskās komandas iedvesmotāju.

“Šīs ciešās un noturīgās sadarbības pamatā ir mūsu kopīgās vērtības – rūpes par aktīvu ikdienu, atbildīgām izvēlēm un veselīgu sabiedrību, kas ir kvalitatīvas dzīves pamats. Rimi ir uzticams atbalsts un vienmēr būs blakus, lai palīdzētu izdarīt veselīgākas izvēles neatkarīgi no tā, vai dodaties pretī savam pirmajam olimpiskajam zeltam, vai cenšaties sākt veselīgāk ēst, dzert vairāk ūdens vai atvēlēt vairāk laika pastaigām svaigā gaisā. Latvijas olimpiešiem novēlam izturību un pārliecību, ka tieši viens mazs solis var izšķirt visu – un ka šis solis viņiem ir pa spēkam arī tad, kad šķiet, ka spēki galā!” uzsver Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers.

Arī LOK prezidents Žoržs Tikmers norāda – Rimi un LOK vieno kopīgs mērķis – veselīgāka sabiedrība, kur cieņā ir sports, fiziskas aktivitātes svaigā gaisā un veselīgs dzīvesveids: “Mums izveidojusies cieša draudzība jau vairāku gadu garumā, kopā tuvojoties kopīgajam mērķim – izglītot un iedvesmot sabiedrību ar dažādām aktivitātēm un savu piemēru. Sports – tā ir iespēja sevi pilnveidot, tāpat kā rakstura stiprināšana, veidojot jaunus, labākus paradumus ikdienā, piemēram, izvēloties veselīgu uzturu cukurotu našķu vietā. Gan vienam, gan otram vajadzīgs gribasspēks un rakstura stingrība, taču abi ved pie lieliskiem rezultātiem.”

Lai pārliecinātos, cik svarīgs mērķa sasniegšanā ir komandas darbs, Latvijas Olimpiskās komandas sportistus un viņu trenerus uz izmēģinājuma sacensībām aicināja Rimi Gardēži īpašā disciplīnā – Spēka piknikā. 

“Ne velti vecmāmiņas uztraucas, ja “bērns neko neēd” – viņu dzīves pieredze rāda, ka kārtīgs ēdiens ir kārtīgas veselības pamatu pamats! Un uz sportistiem tas attiecas divtik. Rimi Gardēžu komanda bija rūpīgi gatavojusies, lai šodien kopā ar Olimpisko komandu pagatavotu veselīgas un gardas uzkodas un dzērienus. Ceru, ka mūsu kopīgie centieni un sportistu lieliskie rezultāti, īsā laikā apgūstot jaunas receptes, iedvesmos viņus lieliem panākumiem jomā, kurai viņi veltījuši gadiem ilgus neatlaidīgus treniņus!” saka Rimi Gardēdis Mārtiņš Sirmais.

Spēka piknikā Rimi Gardēžu Edgara Sandera, Lienes Zemītes, Mārtiņa Sirmā, Ilmāra Munkevica un Normunda Baranovska vadībā tapa mini tortiljas ar ābolu sulā sautētām sēnēm, melnajām pupiņām un dārzeņu Coleslaw salātiem, bezglutēna auzu pārslu šokolādes granola ar rabarberiem, grieķu jogurtu un zemenēm, humosa un granātābolu kraukšķi, bezalkoholiskais meža zemeņu Spritz un īsta latvieša spēka uzkoda.