LOK prezidents Žoržs Tikmers: “ Esam patiesi gandarīti, ka Latvijas Olimpiskās komandas atbalstam  ir pievienojies vēl viens tirgus līderis savā nozarē Latvijā – DHL Latvia.  Uzņēmumu sadarbība ar LOK vienmēr ir apliecinājusi tā veiksmīgo darbību un sociālo atbildību, tādā veidā ceļot un saglabājot uzņēmuma reputāciju starp saviem sadarbības partneriem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, kā arī plašajā sporta līdzjutēju sabiedrībā.”

Savukārt DHL Express vadītājs Latvijā Krists Ezeriņš uzsvēra:” DHL ir vadošais globālais zīmols loģistikas nozarē, kuram kā sociāli atbildīgam uzņēmumam atbalsts sportam ir kļuvis par tradīciju. Esam nolēmuši arī Latvijā sadarboties ar vadošo sporta organizāciju  – Latvijas Olimpisko komiteju, kļūstot par Latvijas Olimpiskās komandas atbalstītāju. Ir patīkami apzināties, ka esam kļuvuši par komandas Latvija sastāvdaļu.”

DHL biznesa vienības piedāvā neierobežotu loģistikas pakalpojumu klāstu – vietējo un starptautisko paku piegādes, e-komercijas sūtījumu piegādes, sauszemes kravu pārvadājumus, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, noliktavu pakalpojumus un piegādes ķēžu risinājumus. Ar apmēram 400 000 darbinieku vairāk nekā 220 valstīs un teritorijās visā pasaulē DHL droši un uzticami savieno cilvēkus un uzņēmumus, nodrošinot globālās tirdzniecības plūsmu. DHL ir apņēmīgi pozicionējis sevi kā „Loģistikas uzņēmumu pasaulei” – uzņēmumu, kas piemeklē specializētus risinājumus dažādām industrijām, tostarp tehnoloģiju, zinātnes un veselības aprūpes, enerģētikas, automobiļu rūpniecības un mazumtirdzniecības jomās, uzsverot korporatīvo atbildību un nepārspējamu klātbūtni jaunattīstības tirgos.

DHL ir daļa no Deutsche Post DHL Group. 2020. gadā grupas ieņēmumi bija vairāk nekā 66 miljardi eiro.