Tāpat uz Sudraba sastāvu tiek pārcelti Jaunatnes sastāva sportisti, kuri kvalificējušies Tokijas Olimpiskajām spēlēm – Ieva Maļuka, Daniils Bobrovs un Helvijs Babris. Sudraba sastāvā sadarbība un atbalsts tiek saglabāts atlētiem Aleksandram Samoilovam, Jānim Šmēdiņam, Aleksejam Rumjancevam, Guntai Vaičulei, Rolandam Štrobinderam un Emīlam Liepiņam, kuri lai arī nekvalificējās Olimpiskajām spēlēm, tomēr  turpina savu sporta karjeru un bija ļoti tuvu kvalifikācijas sasniegšanai. Minētajiem atlētiem jāuzrada rezultāti Eiropas vai pasaules čempionātā, lai saglabātu LOV atbalstu pēc 2021.gada 31.decembrim.

LOV Konsultatīvās padomes vadītājs, LOK ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks: “Atzinīgi vērtēju pirmās Konsultatīvās padomes konstruktīvo diskusiju, profesionālu un objektīvu  pieeju LOV vajadzību novērtēšanā, nosakot sportistiem taisnīgu un pelnītu atbalstu laika posmā līdz jaunās pabalstu sistēmas ieviešanai 2022.gadā”.

LOV valdes priekšsēdētāja Līga Cīrule: “Patīkami sajust komandas darbu un atbalstu sportā svarīgu jautājumu risināšanā, ko sniedz Konsultatīvās padomes izveide. Padome veido ciešāku  sadarbību ar sporta veidu federācijām, nodrošinot atgriezenisko saiti un precīzāk jūtot federāciju vajadzības augsto sasniegumu sportā, un mūsu darbā tas ir ļoti svarīgi.”

Tāpat tika nolemts  no šī gada 1.jūlija pēc Olimpiskās kvalifikācijas noslēguma pārtraukt sadarbību ar sportistiem, kas nav sasnieguši Olimpiskās kvalifikācijas normatīvus vai nolēmuši pārtraukt sportista   karjeru.