Meiteņu sacensībās Lāce izcīnīja ceturto vietu, no goda pjedestāla atpaliekot vien par 0,01 sekundi, bet Zunte palika piektā, kaut pēc pirmā brauciena atradās trešajā vietā. Savukārt Netlaus bija ceturtais starp puišiem.

Par čempioni meitenēm ļoti pārliecinoši kļuva britu sportiste Ešlija Pitaveja, kura tuvāko sekotāju Hannu Neisi no Vācijas summā apsteidza par 0,96 sekundēm. Savukārt pārējās konkurentes zaudēja jau vairāk nekā divas sekundes.

Piecpadsmit gadus vecā Zunte pēc pirmā brauciena bija trešā, bet otrajā uzrādīja tikai desmito rezultātu, daudz laika zaudējot pēc trešās kontrolatzīmes, savukārt septiņpadsmitgadīgā Lāce pirmajā braucienā bija sestā, bet otrajā uzrādīja trešo ātrāko laiku. Finišā abas Latvijas sportistes šķīra 0,47 sekundes.

Kopā skeletona sacensībās dāmām piedalījās 20 atlētes.

Tāpat piektdien notiek arī sacensības puišiem, kurās latvietis Netlaus jau pēc pēc pirmā brauciena bija ceturtajā vietā. Arī otrajā Netlaus uzrādīja šo pašu rezultātu, summā ļoti stabili saglabājot pozīciju.

Par čempionu kļuva krievs Jevgēņijs Rukosujevs, kuram Netlaus piekāpās par 0,88 sekundēm. Savukārt no goda pjedestāla viņš atpalika par 0,08 sekundēm.

Tikmēr kalnu slēpošanā atkal bez rezultāta palika latvietis Žaks Gedra. Slaloma sacensībās viņš pirmajā braucienā pēc pirmās kontrolatzīmes bija augstajā, sestajā, vietā, bet finišu nesasniedza.

Pirms tam Gedra nefinišēja arī milzu slalomā, bet augstvērtīgāko rezultātu guva kombinācijā, kur ierindojās 16.vietā.

Jau ziņots, ka Latvija līdz šim guvusi divas godalgas Jaunatnes olimpiskajās spēlēs - svētdien zeltu izcīnīja kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, bet pirmdien sudrabu guva daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs.

Latvija ir pārstāvēta 7 sporta veidos – daiļslidošanā, šorttrekā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, skeletonā un biatlonā.

Latvijas komandas sastāvā ir iekļauti 16 sportisti. Lielākā pārstāvniecība ir kamaniņu sportā, kur ir pilna komanda – četri sportisti, skeletonā startēs trīs sportisti, pa diviem pārstāvjiem būs daiļslidošanā, biatlonā, distanču un kalnu slēpošanā, savukārt šorttreka sacensībās piedalās viens Latvijas jaunais sportists.

II Pasaules Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles Norvēģijas pilsētā Lillehammerā norisinās no 12. – 21.februārim.Kopumā sacensībās piedalās vairāk nekā 1100 jauno sportistu no 70 pasaules valstīm, vecumā no 15 līdz 18 gadiem. Olimpisko spēļu sacensību programmā ir iekļauti 15 ziemas sporta veidi un tiek sadalīti 70 medaļu komplekti.

Līdztekus sporta sacensībām norisinās arī īpaša kultūras un izglītības programma, kuras mērķis ir veicināt Olimpiskās vērtības, kā arī viedokļu un pieredzes apmaiņu starp dažādām kultūrām, padarot Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēles par unikālu sporta un kultūras festivālu.

Jāpiezīmē, ka I Pasaules Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēlēs risinājās pirms četriem gadiem Austrijas pilsētā Insbrukā. Arī toreiz Latvijas komandas sastāvā bija iekļauti 16 sportisti un mūsējie izcīnīja pilnu medaļu komplektu. Zelta godalgu mājās pārveda hokejists Augusts Valdis Vasiļonoks, kurš piedalījās individuālo prasmju pārbaudījumā hokejā. Sudraba medaļu izcīnīja kamaniņu braucējs Riks Kristens Rozītis, bet bronza tika vēl vienai kamaniņu braucējai Ullai Zirnei. Pirms četriem gadiem Insbrukā startēja arī bobsleja pilots Oskars Ķibermanis, kurš kopā ar Elvi Kamšu ierindojās augstajā 4.vietā.

Ar Latvijas jaunatnes Olimpiskās komandas sportistu rezultātiem var iepazīties un fotogalerijas no sacensību norises vietām var aplūkot LOK oficiālajā mājaslapā internetā: olimpiade.lv.

II Pasaules Jaunatnes ziemas Olimpisko spēļu oficiālā mājaslapa internetā: lillehammer2016.com.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un “4F”; LOK sadarbības partneri AS “Latvenergo”, SIA “Moller Auto Krasta”, SIA “LDz Cargo” un SIA “JCDecaux Latvija”.