Jautājums izskatīšanai LOK Ētikas komisijā tika virzīts pēc publiskajā telpā izskanējušās informācijas, kurā tika apgalvots, ka LRF prezidents Aivars Pilenieks pēc vienas no Eiropas U-18 regbija-7 čempionāta spēlēm, kas septembra sākumā notika Ungārijā, ar dūri pa seju iesitis vienam no Latvijas izlases spēlētājiem – Reinim Saleniekam.

LOK Ētikas komisijas sēdē piedalījās gan LRF prezidents Aivars Pilenieks, gan Latvijas U-18 izlases spēlētājs Reinis Salenieks. Pēc rakstisko paskaidrojumu izvērtēšanas, abas iesaistītās puses mutiski vēlreiz LOK Ētikas komisijas locekļiem apliecināja, ka medijos atspoguļotais konflikts starp abām pusēm nav noticis un pretenziju vienam pret otru nav.

Saņemot šādu informāciju, LOK Ētikas komisija vienbalsīgi lēma, ka nav pamata ierosināt lietu par incidentu Latvijas Regbija federācijā.

LOK Ētikas komisijā strādā Raimonds Rublovskis (komisijas priekšsēdētājs), Jānis Karavaičiks, [olympian id="89" name="Ingrīda Amantova"], Andris Kalniņš un [olympian id="565" name="Gunta Baško"].