Otrdien – 21.janvārī, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) nosauks Olimpiskās komandas sastāvu startam XXII ziemas Olimpiskajām spēlēm Sočos.

Olimpiskās komandas sastāva paziņošana notiks 21.janvārī, pulksten 15:30 “Olimpiskajā Sporta Centrā” (Rīgā, Grostonas ielā 6b, 2.stāva konferenču zālē). Preses konferencē piedalīsies LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskās delegācijas vadītājs [olympian id="406" name="Žoržs Tikmers"], kā arī LOK Izpildkomitejas locekļi un federāciju pārstāvji.

Olimpiskā kvalifikācija sportistiem noslēgsies 19.janvārī, bet 20.janvārī visām ziemas sporta veidu federācijām LOK ir jāiesniedz savu pārstāvēto sporta veidu kandidātu saraksts dalībai Olimpiskajās spēlēs, kas no 7. – 23.februārim notiks Krievijas pilsētā Sočos.

Hokeja, slidošanas (ātrslidošana un šorttreks), biatlona, slēpošanas (distanču un kalnu slēpošana), kamaniņu sporta, kā arī bobsleja un skeletona federācijas apstiprināšanai LOK Izpildkomitejas sēdē iesniedz sarakstus ar sporta veidu atlētiem, treneriem un apkalpojošo personālu.

21.janvārī, LOK Izpildkomitejas sēdē, iesniegtie saraksti tiks izmantoti par pamatu Latvijas delegācijas sastāva apstiprināšanai.

Latvijas Olimpisko komandu atbalsta LOK ģenerālsponsors SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank”, AS “Latvijas Gāze” un AS “Latvijas Dzelzceļš”; LOK partneri – VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, AS “airBaltic” un SIA “Inchcape Motors Latvia”.