Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) māksliniekiem piedāvā vēl nebijušu iespēju – iesniegt savas idejas un skices,  piedaloties konkursā par Latvijas Olimpiskās komandas tērpu mākslinieciskā un tehniskā noformējuma vadlīniju izstrādi laika posmam līdz 2024.gadam.

Konkursa dalībniekiem ir iespēja izstrādāt un piedāvāt Latvijas Olimpiskās delegācijas tērpu mākslinieciskā un tehniskā  noformējuma vadlīnijas ziemas un vasaras sporta veidiem laika periodam līdz 2024.gadam. Konkursa nolikums paredz, ka darbā ir jāiekļauj nacionālās identitātes (Latvijas Republikas karoga) krāsas un funkcionālās krāsas, simbolus, rakstu zīmes, uzrakstus un fontus.

Minētajā laika periodā izstrādātās vadlīnijas paredzēts izmantot Latvijas Olimpisko delegāciju tērpu komplektu izstrādē Pasaules un Eiropas līmeņa sporta forumos, tajā skaitā I Eiropas valstu spēlēm 2015.gadā Baku, XXXI Vasaras Olimpiskajām spēlēm 2016.gadā Riodežaneiro un XXIII Ziemas Olimpiskajām spēlēm 2018.gadā Pjenčongā.

Ar konkursa noteikumiem un to nolikumu elektroniski ir iespējams iepazīties un lejuplādēt LOK mājaslapā internetā: http://olimpiade.lv/lv/lok/finanses/iepirkumi. Radošā konkursa pieteikumus gaidām līdz 2014.gada 10.janvārim.