Nacionālās hokeja līgas (NHL) pārstāvjus Sočos uz mājvietām aizved no atsevišķa termināla. Pirmdienas rītā ielidoja pirmais NHL čarterreiss, kurā bija arī Nolans un [olympian id="615" name="Girgensons"].

Aģentūra LETA novēroja, ka visi atlidojušie ļoti operatīvi tika aizvesti prom no norobežotā termināla, izvairoties no dažādu valstu gaidošajiem žurnālistiem.

Pirmdienas gaitā Sočos ieradīsies arī vārtsargs [olympian id="613" name="Kristers Gudļevskis"].

Nolans un Girgensons pārstāv NHL klubu Bufalo "Sabres", bet Gudļevskis spēlē NHL komandas Tampabejas "Lightning" fārmklubā Amerikas hokeja līgā (AHL) Sirakjūsas "Crunch".

Pēc Nolana, Girgensona un Gudļevska ierašanās Latvijas hokeja izlase būs sapulcējusies pilnā sastāvā. Līdz šim tā Sočos trenējusies 23 spēlētāju sastāvā, bet treniņus vadījuši Nolana palīgi Toms Kūlens un Kārlis Zirnis.

Pirmdien no rīta izlasei bija brīvās izvēles īsais treniņš, kuru neapmeklēja neviens hokejists, bet vēlāk pirmdien paredzēts pilnvērtīgs ledus treniņš, kurā piedalīsies arī Girgensons. Kā aģentūrai LETA pastāstīja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Māris Gorbunovs, pirmdienas treniņā komandu jau vadīs Nolans.

Neoficiāla informācija liecina, ka Girgensons varētu tikt iespēlēts vienā maiņā ar [olympian id="594" name="Kasparu Daugaviņu (1988)"] un [olympian id="617" name="Ronaldu Ķēniņu (1991)"]. Skaidri zināms, ka kopīgi turpinās spēlēt [olympian id="492" name="Jānis Sprukts"], [olympian id="491" name="Miķelis Rēdlihs"] un [olympian id="593" name="Lauris Dārziņš"], bet trešajā maiņā sagaidāms [olympian id="493" name="Herberta Vasiļjeva"], [olympian id="619" name="Mika Indraša (1990)"] un [olympian id="596" name="Mārtiņa Karsuma (1986)"] trio.

Jau vēstīts, ka pirmdien nenotiks iepriekš paredzētā neoficiālā treniņspēle starp Latvijas un Austrijas izlasēm.

Latvijas izlases pirmā spēle Olimpiādes turnīrā plānota trešdien, kad tā spēkosies ar Šveici, bet vēlāk to sagaida dueļi ar Zviedriju un Čehiju.