Konkursā pareizi uz visiem jautājumiem atbildēja 136 dalībnieki un šodien LOK prezidents Aldons Vrubļevskis veica svinīgo izlozi. Trīs laimīgie, kuri savā īpašumā iegūs balvas no LOK ir Sergejs Dolotins, Adriana Kandu un Megija Štālberga. Ar uzvarētājiem, LOK pārstāvis sazināsies individuāli.

Nākamais konkurss mobilajā aplikācijā “Olimpisma ABC” notiks laika posmā no 11. – 18.februārim, kad Bosnijas un Hercegovinas pilsētā Sarajevā un Austrumu Sarajevā norisināsies 14. Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiāde.

Mobilā aplikācija “Olimpisma ABC” sevī ietver informāciju un faktus par Olimpisko sporta veidu vēsturi, kā arī visu Latvijas sportistu biogrāfijas un sasniegumus Olimpiskajās spēlēs, sākot ar V Olimpiādes spēlēm Stokholmā 1912.gadā līdz pat Phjončhanas ziemas Olimpiskajām spēlēm 2018.gadā.

Aplikācija nav tikai informācijas iegūšanas kanāls, bet ikvienam ir iespēja pārbaudīt arī savas zināšanas par Olimpisko kustību, Olimpiskajām spēlēm un Latvijas sportistiem dažādos interaktīvos testos, kā arī tikt pie vērtīgām balvām piedaloties konkursos.

Drukas versijā pirmo reizi “Olimpiskā ABC” tika izdota 1998.gadā, bet atjauninājumu tā piedzīvoja 2008.gadā. Kopš pēdējā izdevuma ir pagājuši vairāk kā 10 gadi, līdz ar to jaunā aplikācija piedāvā aktuālāko informāciju par Olimpisko kustību pasaulē un Latvijā. Aplikācijas saturs regulāri tiks papildināts ar aktuālāko un jaunāko informāciju, kā arī jauniem testiem un konkursiem.

Mobilo aplikāciju “Olimpisma ABC” bez maksas lejupielādēt ir iespējams viedveikalos App Store un Google Play.

Aplikācija tapusi sadarbībā ar “WB Group” un Olimpiskās solidaritātes un Eiropas Olimpiskās komitejas finansiālu atbalstu.

Latvijas Olimpisko komiteju atbalsta ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Grindeks” un “4F”; LOK sadarbības partneri VAS “Latvijas Dzelzceļš” un VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””.