Kā skaidroja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP), saprotot, ka sporta jautājumi IZM ir jāstiprina, viņa aicināja Riekstiņu pievienoties viņas komandai un ir gandarīta, ka viņš ir piekritis uzņemties parlamentārā sekretāra pienākumus.

"Sporta nozare līdz šim IZM ir bijusi nepelnīti atstāta "pabērna lomā", jo centrālie jautājumi vienmēr bijuši saistīti ar vispārējo un augstāko izglītību. Nu droši varēsim teikt, ka arī sportam tiks veltīta pienācīgā uzmanība, jo īpaši, tuvojoties budžeta sarunām, " sacīja ministre.

LETA jau ziņoja, ka iepriekš IZM parlamentārā sekretāra amatam bija izraudzīts Rīgas domes deputāts Jānis Ozols (JKP), taču tika skaidrots, vai viņš drīkst savienot parlamentārā sekretāra un Rīgas domes deputāta amatu. Līdz ar to Ozols turpinās pildīt ministres padomnieka pienākumus juridiskajos jautājumos. 

Patlaban Muižnieces biroju vada viņas līdzšinējā palīdze Saeimas deputātes amatā Amanda Zalpētere, bet ministres palīdzes amatu ieņēmusi Barba Zunde.

Kā ziņots, Saeimas deputāte un agrākā angļu valodas skolotāja Muižniece izglītības un zinātnes ministres amatā stājās 3.jūnijā līdzšinējās ministres Ilgas Šuplinskas vietā.