LRF biedru sapulcē tika pārstāvēti 48 no kopumā 55 biedriem.

Markss stāstīja, ka par Āķi nodotas 36 balsis, kamēr otrs pretendents Kārlis Berlands saņēma 11 balsis, viena balss tika atzīta par nederīgu.

Tādējādi uzņēmējs, riteņbraukšanas sporta atbalstītājs un sportists Āķis turpmākos četrus gadus vadīs LRF.

Āķis LRF attīstības plānā periodā no 2020. līdz 2024.gadam norādījis, ka infrastruktūras jautājumos lielu uzmanību veltīs velo treka celtniecībai, kā arī lūkos gādāt, lai Mežaparkā uzceltā trase tiktu pārbūvēta atbilstoši Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) prasībām. Tāpat Āķis savas valdīšanas laikā plāno ciešāk sastrādāties ar Rīgas domi, lai veicinātu veloceliņu izbūvi.

Āķis paudis apņēmību, tuvākajos četros gados rīkot lērumu starptautisko sacensību, tostarp UCI līmeņa šosejas riteņbraukšanas sacensības "Grand Fondo".

Šodien notika arī LRF padomes locekļu vēlēšanas. Turpmāk LRF padomē strādās Linards Veide, Ivo Čerbakovs, Normunds Malnačs, Uldis Ālītis, Mārtiņš Ķeņģis un Edgars Dupats, kurš tika atkārtoti pārvēlēts, sacīja Markss.

Viņš informēja, ka LRF prezidenta vēlēšanas noritēja Daugavas stadionā, ievērojot visus noteiktos ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai.

LRF līdzšinējā prezidenta Igo Japiņa un viņa veidotās padomes pilnvaras beidzas šomēnes. Jau jūlijā notikušajā LRF biedru kopsapulcē Japiņš biedrus informēja, ka neplāno pretendēt uz prezidenta amatu trešo termiņu pēc kārtas. Japiņš vadīja federāciju laika posmā no 2012. - 2020.gadam.