RĪGA, Jūl 21, BNS ‒ Valsts prezidents Andris Bērziņš nākamnedēļ Londonā apmeklēs olimpisko spēļu atklāšanas ceremoniju un piedalīsies Anglijas karalienes Elizabetes II pieņemšanā par godu olimpiādei, liecina prezidenta darba kārtība.

Bērziņš uz Angliju dosies ceturtdien, kad viņam ieplānota tikšanās ar "Daugavas vanagu" organizācijas Londonā pārstāvjiem, kā arī tikšanās ar Latvijas sportistiem Olimpiskajā ciematā.

Piektdien prezidents apmeklēs Latvijas vēstniecību Londonā un tiksies ar vēstniecības darbiniekiem, bet pēcpusdienā piedalīsies karalienes Elizabetes II rīkotajā pieņemšanā par godu XXX vasaras olimpiskajām spēlēm. Vakarā Bērziņš apmeklēs spēļu atklāšanas ceremoniju.

Savukārt olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju klātienē plāno vērot Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, aģentūrai BNS apliecināja premjera preses sekretārs Mārtiņš Panke.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka uz olimpiādi dosies arī izglītības un zinātnes ministrs Roberts Ķīlis, kurš līdzi ņems labāko 2011.gada sporta skolotāju Anželiku Šilbergu.

Londonas olimpiskās spēles notiks no 27.jūlija līdz 12.augustam.

BNS, + 371 67088610, [email protected]