Latvijas teritorijā biļetes izplatīs Starptautiskās Olimpiskās komitejas un Soči 2014 orgkomitejas akceptēta kompānija „Cartan Tours”, kam ir plaša pieredze Olimpisko spēļu sacensību biļešu tirdzniecībā. „Cartan Tours” ir pārstāvēta vairāk nekā 40 valstīs.

 

Plānotais biļešu tirdzniecības uzsākšanas datums ir 11.marts. Tās varēs iegādāties „Cartan Tours” oficiālajā mājas lapā internetā http://www.cartanglobal.com/winter-olympics.html. Tur ir iespējams iegūt arī plašāku informāciju par biļešu iegādes procedūru. Jautājumu un neskaidrību gadījumā ir iespējams sazināties ar „Cartan Tours” pārstāvjiem. E-pasta adrese: [email protected]; telefona numurs: +1-310-546-9662.

 

Jāpiezīmē, ka atšķirībā no iepriekšējo gadu Olimpiskajām spēlēm, šoreiz ar biļeti vien būs par maz, jo būs nepieciešama arī skatītāja pase jeb akreditācija. Tās varēs iegūt tikai tie, kuri netiks atzīti par nevēlamiem drošības apsvērumu dēļ.

 

Dārgākās biļetes ir uz hokeja turnīra finālu, bet daudz lētākas ir uz tiem Soču Olimpiādes sporta veidiem, kas būs interesantas tieši Latvijas līdzjutējiem – skeletona, bobsleja un kamaniņu sporta sacensībām.

 

XXII Ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos piedalīsies vairāk nekā 3000 sportisti, startējot 15 sporta disciplīnas un sadalot 98  medaļu komplektus. Soču ziemas Olimpiskās spēles notiks 2014.gadā no 7.februāra līdz 23.februārim.