Šosestdien notiks “Trīs Zvaigžņu balva 2021” pasniegšanas ceremonija, kurā tiks noskaidrotas aizvadītā gada Latvijas sporta izcilības. “Trīs zvaigžņu balva 2021” vadīs Ketija Šēnberga un Renārs Zeltiņš, sporta līdzjutēji notikumiem ceremonijā varēs sekot līdzi kanālā TV3 un Radio SWH.

Ceremonijas vadītāja, TV personība Ketija Šēnberga atzīmē:Atceros, kā bērnībā, visa ģimene kopā skatījāmies lielās sporta pārraides un jutām līdzi visiem sportistiem! Arī šodien - nekas nav mainījies, kopā, nu jau ar saviem bērniem, aktīvi sekojam līdzi sporta notikumiem, sportistu veiksmēm un neveiksmēm. Priecājamies par uzvarām un jūtam līdzi zaudējumos, tāpēc vadīt  šo svinīgo ceremoniju  - tā man ir liela atbildība un reizē arī pozitīvs saviļņojums!”.

Pagājušā gadā svinīgo apbalvošanas ceremoniju vadīja Renārs Zeltiņš, kurš to turpina darīt arī šogad.

Paldies Latvijas Olimpiskajai komitejai par uzticības kredītu arī šogad būt "Trīs Zvaigžņu balvas" gaviļmeistaram. Šī ir unikāla iespēja atkal klātienē izdzīvot mūsu atlētu gaviles, noķert  saviļņojumu un priecāties par sporta saimes svētkiem. Aicinu sporta līdzjūtējus lustīgi būt ar mums kopā pie ekrāna, 8.janvāra vakarā!” priecājas ceremonijas vadītājs Renārs Zeltiņš.

Ceremonija noritēs kultūras vietā “Hanzas perons” saskaņā ar valstī pieņemtajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, ievērojot ceremonijai izstrādātu Covid-19 protokolu. Ceremonija notiks “zaļajā režīmā”, papildus visa ceremonijā iesaistītie pirms pasākuma veiks Covid-19 testus. “Trīs zvaigžņu balva 2021” ceremonijā piedalīsies tikai nominanti bez pavadošajām personām, balvu pasniedzēji, mūziķi un žūrijas pārstāvji.