Priedulēna aizvadīja divus ļoti labus braucienus, taču kamanas nebija pietiekami ātras, lai cīnītos par augstāku vietu. Pirmajā braucienā latviete bija septītā, bet otrajā braucienā uzrādīja piekto ātrāko laiku.

Līderpozīcijā pēc pirmajiem diviem braucieniem ir vāciete Žaklīna Lelinga, kura pirmajā braucienā bija otrā, bet otrajā, neskatoties uz tikai ceturto ātrāko laiku, pacēlās vienu pozīciju augstāk.

Otro vietu ieņem austriete Janīna Floka, kura divu braucienu summā atpaliek vien 0,02 sekundes.

Līderpozīcijā pēc pirmā brauciena bija 2014.gada Olimpisko spēļu čempione Lizija Jarnolda no Lielbritānijas, kura otrajā braucienā uzrādīja vien devīto rezultātu un atkāpās uz trešo vietu. Viņa Lelingai zaudē 0,10 sekundes.

Savukārt [olympian id="625" name="Priedulēna"] Lelingai zaudē 0,45 sekundes, ieņemot septīto vietu. Līdz sestajā pozīcijā esošajai vācietei Tīnai Hermanai viņai ir nieka 0,02 sekundes, bet līdz goda pjedestālam - 0,35 sekundes.

Izšķirošie braucieni norisināsies sestdien. Trešais brauciens sāksies plkst.13.20 pēc Latvijas laika, bet ceturtajam braucienam sākums paredzēts plkst.14.45.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka pirms tam vīru sacensībās [olympian id="502" name="Martins Dukurs"] piektdien pieļāva rupjas kļūdas pēdējā braucienā un palika bez medaļas Phjončhanas Olimpiskajās spēlēs, sacensības noslēdzot ceturtajā vietā, kamēr viņa brālis [olympian id="144" name="Tomass Dukurs"]ieņēma piekto vietu.

Pašlaik 24 gadus vecajai Priedulēnai šīs ir otrās Olimpiskās spēles. Pirms četriem gadiem Sočos viņa izcīnīja dalītu 14.vietu.

Priedulēna vasarā sarāva ceļgala krusteniskās saites, tomēr par spīti nopietnajam savainojumam viņa nolēma neveikt operāciju un šosezon startēt, Pasaules kausa kopvērtējumā ierindojoties 11.vietā un divas reizes posmos paliekot uzreiz aiz goda pjedestāla.

Olimpiskā trase gan viņai nav īpaši veiksmīga, jo pērn Pasaules kausa posmā tika gūta 14.vieta. Savukārt treniņos pirms Olimpiskajām spēlēm viņa divos no sešiem braucieniem iespraucās pirmajā desmitniekā.

Latvijas delegāciju šajā Olimpiādē pārstāvēs 34 sportisti. Latvija ir pārstāvēta deviņos sporta veidos, bet komandā iekļauti 14 Olimpiskie debitanti.