Biatlonā 7,5 kilometru sprintā puišiem Aleksis Samcēvičs pieļāva trīs kļūdas šaušanā un uzvarētājam slovēnim Pavelam Trojeram zaudēja trīs minūtes, kas deva 36.vietu. Matīss Meirāns mēroja četrus soda apļus un bija 47., bet Kristiāns Kārlsbergs ar septiņiem neaizvērtiem mērķiem bija 54.pozīcijā no 69 biatlonistiem.

Piecu kilometru sprintā jaunietēm Estere Volfa mēroja trīs soda apļus, ieņēma 36.vietu un uzvarētājai Oleksandrai Merkušinai zaudēja gandrīz trīsarpus minūtes. Elza Bleidele ugunslīnijā kļūdījās divreiz un guva 48.pozīciju 61 biatlonistes konkurencē.

Distanču slēpošanā 7,5 kilometros brīvajā stilā ar atsevišķu startu Jēkabs Skolnieks bija 43., bet aiz viņa 44.pozīciju dalīja Ritvars Ļepeškins un Audris Odo Vītoliņš. 66 slēpotāju konkurencē uzvarēja itālis Gabriēle Matli, kurš finišēja 18 minūtēs un 8,5 sekundēs jeb divarpus minūtes ātrāk par latviešiem.

Tikmēr kalnu slēpošanā slalomā Jurģis Zvejnieks divu braucienu summā bija 49., uzvarētājam Emīlam Bauram no Francijas zaudējot gandrīz desmit sekundes. Vēl Rihards Allens bija 57. starp 100 slēpotājiem, bet Roberts Kupčs pēc 73.vietas pirmajā braucienā, otrajā nesasniedza finišu.

Eiropas Jaunatnes ziemas olimpiskās spēles, kurās jaunie sportisti sacentīsies 13 sporta veidos, Itālijas reģionā Friulē-Venēcijā Džūlijā norisināsies līdz 28.janvārim.

Latviju Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiādē pārstāvēs 46 sportisti astoņos sporta veidos - frīstaila slēpošanā, kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā, biatlonā, kērlingā, daiļslidošanā, šorttrekā un hokejā.

Eiropas Jaunatnes ziemas Olimpiāde var startēt jaunie atlēti vecumā no 14 līdz 18 gadiem.