LONDONA, Aug 10, BNS – Latvijas smaiļotāji Krists Straume un Aleksejs Rumjancevs piektdien olimpiskajās spēlēs Londonā iekļuva pusfinālā smailīšu divniekiem (K-2) 200 metru distancē.

Priekšsacīkstēs Straume/Rumjancevs savā braucienā ierindojās piektajā vietā, finišējot pēc 34,447 sekundēm, ar ko pietikta, lai vēlāk piektdien turpinātu cīņu par tikšanu finālā. Ātrākie otrajā priekšbraucienā bija Romans Pjatrušenka/Vadzims Mahnovs no Baltkrievijas, kuri finišēja pēc 33,129 sekundēm. Ātrāki par Latvijas sportistiem bija arī smaiļotāji no Lielbritānijas, Argentīnas un Austrālijas.

Pirmajā priekšbraucienā uzvarēja Jurijs Postrigajs/Aleksandrs Djačenko no Krievijas, kuri ar rezultātu 32,321 uzstādīja olimpisko spēļu visu laiku labāko rezultātu. Pusfinālā iekļuva arī Vācijas, Francijas, Kanādas un Rumānijas laivas.

Pusfinālā tika katra no divu braucienu piecām ātrākajām laivām, bet vēlāk no katra pusfināla četras ātrākās laivas iekļūs A finālā, bet atlikušās pievienosies priekšsacīkšu neveiksminiecēm B finālā. Pusfināls K-2 laivām notiks plkst. 14.12.

BNS, (371) 67088625, [email protected]