Pasaules čempionāts kamaniņu sportā notiks 2015.gada 9.-15.februārī Siguldā.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis un FIL prezidents Jozefs Fendts oficiālā ielūgumā SOK prezidentam ir uzsvēruši augsto Olimpisko sporta veidu sacensību organizatorisko līmeni un aicina apciemot Latviju laikā, kad Siguldā risināsies Pasaules čempionāts kamaniņu sportā.

Vizītes laikā SOK prezidents Tomass Bahs iepazītos ar Latvijas sporta un Olimpisko kustību, sporta infrastruktūru un latviešu atlētu panākumiem. SOK prezidents apmeklētu ne tikai Siguldā notiekošo Pasaules čempionātu kamaniņu sportā, bet arī Latvijas galvaspilsētu Rīgu, tiktos ar Latvijas sporta leģendām, panākumiem bagātākajiem sportistiem un valsts augstākajām amatpersonām, kā arī iepazītos ar vairāk nekā 150 gadus senu Latvijas sporta vēsturi.

SOK prezidents Tomass Bahs uzaicinājumu apmeklēt Latviju ir saņēmis un savā atbildes vēstulē ir apsolījis izskatīt šo piedāvājumu brīdī, kad tiks sastādīts 2015.gada valsts vizīšu plāns. SOK prezidents ir uzticīgs kamaniņu sporta līdzjutējs un pastāvīgi apmeklē šī sporta veida sacensības.

Tomass Bahs ir pateicies par ielūgumu un, ņemot vērā iespēju, novēl Latvijas atlētiem vislabākas sekmes Soču ziemas Olimpiskajās spēlēs nākamā gada februārī.

2014.gada ziemas Olimpiskās spēles risināsies Krievijas pilsētā Sočos no 7.-23.februārim. Latvijas Olimpiskajā delegācijā būs vairāk kā 50 sportistu, tostarp hokeja valstsvienība, kas jau ir nodrošinājusi ceļazīmi uz Sočiem. Ziemas Olimpiskajām spēlēm kvalificējušies 9 no 10 kamaniņu braucējiem, ātrslidotājs [olympian id="546" name="Haralds Silovs"], šorttreka slidotājs [olympian id="612" name="Roberto Puķītis"], kā arī Latvijai pienākas pa vienai vietai vīriešu un sieviešu biatlona sacensībās. Citos sporta veidos Olimpiskā kvalifikācija vēl turpinās. Latvijas Olimpiskās komandas sastāvs tiks nosaukts nākamā gada 21.janvārī.

Līdz šim Latviju ir apmeklējuši iepriekšējie divi SOK prezidenti. 1992.gadā Latviju apmeklēja toreizējais SOK prezidents Huans Antonio Samarančs, bet 2011.gadā Latvijā viesojās iepriekšējais SOK prezidents Žaks Roge. Tomass Bahs SOK prezidenta amatā stājās 2013.gada 10.septembrī, nomainot Žaku Rogi.