Līdz Olimpiskajām spēlēm Sočos palicis vairs tikai mazliet vairāk par mēnesi un ziemas sporta veidu pārstāvji domās jau ir sniegotajās Krievijas trasēs un laukumos. Pirms doties pēc jaunām uzvarām, sporta pasaules zvaigznes vēl uz brīdi sanāks kopā, lai atskatītos uz šajā gadā paveikto un noskaidrotu visvislabākos, sadalot Latvijas Gada balvas sportā 2013. Kurš būs labākais sportists un sportiste, labākais treneris, komanda un notikums? Kurš pelnījis balvu par godīgu cīņu, kurš par cīņas gribu? Galu galā, kurš sportists šogad bijis populārākais līdzjutēju vērtējumā? To visu varēsim uzzināt 27. decembrī plkst. 21.15 Latvijas Gada balvas sportā 2013 pasniegšanas ceremonijas translācijā LTV1 kanālā.

Pazīstamā režisora Viestura Kairiša iestudētajā ceremonijā, ko vadīs žurnālists Pauls Timrots un aktrise Maija Doveika, piedalīsies mūsu labākie sportisti, ieskaitot Olimpiskos medaļniekus [olympian id="453" name="Māri Štrombergu"], [olympian id="502" name="Martinu Dukuru"] un [olympian id="584" name="Jāni Šmēdiņu"]. Starp balvu pasniedzējiem redzēsim neseno Olimpieti [olympian id="427" name="Inetu Radēviču"], mūzikas festivāla Positivus rīkotāju Ģirtu Majoru, ZOFA apavu arhitekti Elīnu Dobeli, Valmieras teātra direktori Evitu Sniedzi un daudzus citus sabiedrībā mīlētus un cienītus cilvēkus. Krāšņākajā pasākumā starp Ziemassvētkiem un Jaungada svinībām sporta izcilniekus un skatītājus ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs viena no šā brīža populārākajām pašmāju grupām The Sound Poets, postfolkloras apvienība Iļģi, kā arī Sus Dungo, Goran Gora un Alise Joste.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) kopā ar Igo Japiņa Sporta aģentūru sporta balvu pasniegšanas ceremoniju rīko jau devīto reizi. Finansējumu ceremonijai nodrošina pasākuma partneris – Rīgas Brīvostas pārvalde, LOK ģenerālsponsori SIA Latvijas Mobilais Telefons un A/S Latvijas Valsts meži, LOK sponsori A/S Swedbank, SIA LDZ Cargo un A/S Latvijas Gāze, LOK sadarbības partneri Air Baltic un starptautiskā lidosta Rīga.