Stafešu sacensības notika sešās pilsētās – Daugavpilī, Valmierā, Saldū, Jelgavā, Olainē un Ādažos.

Komandas startēja piecās dažādās stafetēs. Pirmā stafete elementu ziņā bija pati vienkāršākā, savukārt attiecīgi piektā stafete bija sarežģītāka ar vairāk elementiem. Skolēni sacentās, vērtējot trasē uzrādīto rezultātu un katrai komandai tika piešķirti punkti. 

Daugavpilī vislabāk veicās Daugavpils 3.vidusskolas 4.a klases skolēniem, Valmierā uzvaru stafetēs izcīnīja Valmieras Pārgaujas sākumsskolas 4.c klase, Saldū panākumu svinēja Kuldīgas Atletnatīvās sākumsskolas 4.a klases bērni, Jelgavā uzvarēja Jelgavas 4.vidusskolas 4.c klases skolēni, Olainē vislabākie izrādījās sākumskolas “Tautenītis” 4.klase, bet Ādažos uzvaru stafešu sacensībās izcīnīja Ādažu vidusskolas 4.g klases skolēni.

Šo piektdien, 31.martā projekta “Sporto visa klase” ceļojošā kausa izcīņas sacensības stafetēs aizvadīs 3. un 5. klašu grupas.

“Sporto visa klase” ceļojošā kausa izcīņas finālsacensību dalībnieki tiek atlasīti, ņemot vērā un vērtējot rezultātus četrās kategorijās – skolēnu sekmes, vispārējās fiziskās sagatavošanas vingrinājumi, stafešu rezultāti un radošā aktivitāte “Visi kopā mēs to varam!”.

Latvijas Olimpiskā komiteja izsaka pateicību visiem skolotājiem par ieguldīto darbu un laiku bērnu un jauniešu sagatavošanā sacensībām.

Projektu organizē LOK sadarbībā ar “Olimpisko Solidaritāti”, pašvaldībām un Latvijas Futbola federāciju, to atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LOK ģenerālsponsors “Latvijas Mobilais Telefons”, LOK partneris “LDz Cargo” un sporta preču veikals tīkls SIA” Sportland”.