Ar Latvijas Slidošanas asociācijas prezidenti Mariku Nugumanovu un LOK ģenerālsekretāru Žoržu Tikmeru pārrunātas iespējas nākotnē uzlabot daiļslidošanas sporta infrastruktūru. Tāpat arī pārrunāti dažādi jauno sportistu trenēšanās aspekti.

Straujuma šodien tikšanās laikā apsveikusi Eiropas čempionāta daiļslidošanā 4.vietas ieguvēju Angelinu Kučvaļsku. Daloties emocijās par jaunietes sniegumu, Straujuma uzsvērusi, ka sportiste ir pārsteigusi ar stabilu, skaistu un augstvērtīgu slidojumu. "Ceļā uz jauniem sasniegumiem es vēlu tev daudz izturības treniņu laikā un trenerei - arvien jaunus talantīgus sportistus," paudusi premjerministre.

Jau ziņots, ka 17 gadus vecā daiļslidotāja Angelīna Kučvaļska janvāra beigās tika pie jauna valsts rekorda - izcīnīja augsto ceturto vietu Slovākijā notiekošajā Eiropas čempionātā. Sportiste ierindojās piektajā vietā pēc īsās programmas, kurā viņa nopelnīja 58,99 punktus, kas arī ir jauns valsts rekords.

Arī izvēles sacensībās Kučvaļska savu priekšnesumu veica teicami, nepieļaujot būtiskas kļūdas, kas viņai ļāva nopelnīt tieši 118 punktus. Tas izvēles programmā bija ceturtais labākais rezultāts, kas uz šo pozīciju ļāva pakāpties arī abu programmu summā.

Summā Kučvaļska izcīnīja 176,99 punktus, kas ir viņas personiskais un jauns Latvijas rekords.