Tajā tiks pārrunāti Olimpiskajai sporta sabiedrībai būtiski jautājumi par valsts sporta politikas aktualitātēm, kā arī tiks apstiprināts LOK budžets 2015.gadam.

Ģenerālās asamblejas sesijas darba gaitā LOK prezidents Aldons Vrubļevskis sniegs pārskata ziņojumu par paveikto pagājušajā gadā un galvenajiem uzdevumiem 2015.gadā. Savukārt LOK ģenerālsekretārs un Latvijas Olimpiskās delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers informēs par gatavošanos šajā vasarā gaidāmajām I Eiropas Spēlēm, kas notiks Azerbaidžānas pilsētā Baku un 2016.gadā paredzētajām Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm.

Tāpat LOK Ģenerālās asamblejas laikā tiks noteikta Latvijas IV Olimpiādes rīkotāja 2016.gadā un tiks parakstīts līgums par sacensību organizēšanu attiecīgajā pašvaldībā.

LOK Ģenerālās asamblejas sesija notiks viesnīcā „Radisson Blu Daugava Hotel” (Rīgā, Kuģu ielā 24), 2015.gada 25.martā, plkst.11:00.

2015.gadā LOK finanšu līdzekļus turpinās izmantot savām darba prioritātēm. Kā galvenās minamas Olimpisko spēļu sagatavošanās programmas startiem I Eiropas spēlēs Azerbaidžānas pilsētā Baku (2015) un vasaras Olimpiskajās spēlēs Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro (2016). Tāpat turpināsies darbs pie Latvijas Jaunatnes Olimpiādes Valmierā un Cēsīs organizēšanas šā gada vasarā un jaunatnes Olimpiskās komandas sagatavošanu 2015.gada Eiropas Jaunatnes vasaras Olimpiādei, kas notiks Gruzijas pilsētā Tbilisi. 

Arī 2015.gadā LOK turpinās atbalstīt reģionālo un sporta veidu Olimpisko centru attīstību tādējādi veicinot jaunatnes, tautas un augstu sasniegumu sporta aktivitātes valstī.

Sesijā aicināti piedalīties LOK individuālie locekļi un Olimpisko sporta federāciju pilnvarotie pārstāvji, amatpersonas, Nacionālās sporta padomes locekļi, viesi, žurnālisti, LOK ģenerālsponsori SIA “Latvijas Mobilais telefons” un AS “Latvijas Valsts Meži”; LOK sponsori – AS “Swedbank” un AS “Latvijas Gāze”; LOK sadarbības partneri SIA “Moller Auto Krasta” un SIA “JCDecaux Latvija”.