Ivanovs ceturtdien izcīnīja 11.vietu vingrošanas daudzcīņas sacensībās, summā par sešām disciplīnām iegūstot 76,699 punktus. Individuāli vislabāk Latvijas pārstāvim klājās brīvajās kustībās un vingrojumos uz stieņa, kur viņam devītā vieta, savukārt desmitais viņš bija sacensībās uz līdztekām.

Finālā kopumā sacentās 18 vingrotāji, bet par čempionu kļuva Japānas sportists Takeru Kitazono, kurš visu disciplīnu summā ieguva 82,298 punktus un kurš tuvākos konkurentus apsteidza teju par diviem punktiem.

Jaunatnes Olimpiādes turpinājumā Ivanovu gaida arī divi fināli individuālajās sacensībās - svētdien viņš sacentīsies vingrojumos uz apļiem, bet dienu vēlāk cīnīsies par medaļām vingrojumos uz stieņa.

Savukārt peldētājs Rudavs ceturtdien bija 11.vietā 50 metru brasa distancē pusfinālā, finišēdams pēc 28,89 sekundēm. Lai iekļūtu starp astoņiem finālistiem, latvietim vajadzēja peldēt par 0,27 sekundēm ātrāk.

Pirms tam priekšsacīkstēs Rudavs šo distanci veica 28,98 sekundēs, kas tobrīd arī bija 11.labākais rezultāts.

Rudavs jūlijā izcīnīja sudraba medaļu Eiropas junioru čempionāta sacensībās 50 metros brasā. Viņš bija Latvijas delegācijas karognesējs Jaunatnes Olimpiādes atklāšanas ceremonijā.

Latviju trešajās Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs pārstāv 19 sportisti, kuri piedalās deviņu sporta veidu desmit disciplīnās.

Pirmās Jaunatnes Olimpiskās spēles notika pirms astoņiem gadiem, kad Singapūrā Latvijai 11 sportisti atnesa vienu medaļu - šķēpa mešanā bronzu izcīnīja Intars Išejevs, savukārt pirms četriem gadiem II Jaunatnes Olimpiskajās spēlēs Naņdzjinā Latvija bija pārstāvēta ar 13 jaunajiem atlētiem un mājās tika pārvestas trīs bronzas godalgas. Augstos panākumus sasniedza svarcēlāja Rebeka Koha, šāvēja Agate Rašmane un tenisiste Aļona Ostapenko.